X

Skup nieruchomości Bochnia

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Bochnia: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Bochnia

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań Bochnia za gotówkę w dobę

Naszą propozycją jest spełnienie nadziei wszystkich osób , których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za gotówkę i z pewnym zyskiem. Zajmujemy się skupem nieruchomości Bochnia i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium Skup nieruchomości w Bochnia bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Bochnia. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i błyskawiczny zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Bochnia nie jest tu wyjątkiem
 • Kooperacja z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o dowolnej sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew należnych środków na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Zaufany skup nieruchomości Bochnia

Atrium Skup nieruchomości Bochnia - Doskonałe warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta szybkiego zakończenia długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną należność za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Co skupujemy jako skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy ofertą rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez biegłego znawcę, a wiodącą ku pomocy w dopełnieniu wszystkich koniecznych wymogów proceduralnych , lub wręcz wstrzymania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza . Naszą dewizą i zarazem nienaruszalną zasadą jest płacenie w gotówce . Oczywiście też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przelewamy ustaloną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Chcesz sprzedać nieruchomość Bochnia z kredytem? Z nami to pewne!

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności widnieją zawsze jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą według światowych standardów wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wydelegowany przez nasze biuro specjalista dokonuje a nasi prawnicy sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej oferty i podtrzymania chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się wykupem i obrotem nieruchomości w Bochnia. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Bochnia pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszystkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe dokonanie sprzedaży gotówkowej w Bochnia, niezależnie od dnia tygodnia. Skup nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Bochnia najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu potrafią od razu rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu maksymalnie uproszczone procedury oraz natychmiastową i dostosowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Bochnia Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wolą przelew bankowy, mają pewność transferu środków na podane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Bochnia nie muszą się więc bać , że będą oszukani przez podejrzanego kontrahenta.
Jasne , że istnieje taka możliwość . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz team tworzą specjaliści w dziedzinie [skupu| skupowania} (nieruchomości| lokali| mieszkań| domów} w , Bochnia którzy pracują na obszarze całej Polski i za każdym razem zdołają dotrzeć do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej umówić się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Bochnia Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi związanymi z kupnem i sprzedażą lokali w Bochnia. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Bochnia Fundamentem naszej działalności jest słowność – w doskonały sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę domów wpływa wiele różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównywanie naszej propozycji z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najlepiej dla Was zadowalającą. Najczęściej to jednak właśnie my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż nieruchomości w Bochnia możemy wypłacić w gotówce w momencie podpisania umowy . W ten sposób sprzedający od razu otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce otrzymać przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane przezeń konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie procedury związane z kupnem mieszkania w Bochnia rozpoczynamy od oględzin nieruchomości . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na wskazane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze działania są profesjonalne i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić najwięcej formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać nieruchomość w Bochnia za gotówkę, trzeba na wstępie pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Wami skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , czy też innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy uzyskać we właściwym dla lokalizacji lokalu w Bochnia sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą] dowód osobisty oraz {zaświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, zaległościach w spłacie, jeżeli takie są itp. Jednak zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy skompletują razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą nieruchomości w Bochnia Wszystkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży nieruchomości , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają szybko i profesjonalnie . Każda sprzedaż w Bochnia jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż nieruchomości z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w kompletowaniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami mieszkania w Bochnia lub otrzymały swój udział w lokalu . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny w Bochnia , które jest własnością dziecka czy też wychowanka , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, dlatego dokonanie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można też wnioskować o uzyskanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Bochnia będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego nierzadko niełatwą sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i eliminujący jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania sprzedaży w Bochnia . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych warto wymienić akt nabycia nieruchomości w Bochnia czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w opłatach czynszu. W celu uzyskania obszernych wskazówek należy skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz chcemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Bochnia ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy nieruchomości zajęte przez komornika , wymagające generalnego remontu, czy zadłużonych, a także lokale w Bochnia z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży domów . Warto też zdać sobie sprawę, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu nieruchomości w Bochnia polega również na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie domu , przed finalizacją transakcji mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia też efektywną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów oraz tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży domu w Bochnia, także wspieramy Was w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie domu, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie lokalu przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy skupu nieruchomości w Bochnia o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów przynajmniej częściowo, lub całkowicie. Nasze wyceny lokali w Bochnia są zawsze osiągalne i uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W tych okolicznościach wycenę zmniejsza się o cenę świadczeń żądanych przez wierzycieli. Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby właścicieli nieruchomości w Bochnianasza działalność gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży mieszkania mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co będą wykorzystane – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Bochnia

My osobiście byliśmy posiadaczami mieszkania do całkowitego remontu. Nie zamierzaliśmybrać kredytu żeby wyremontować do kondycji za który moglibyśmy otrzymać{lepszą gotówkę. Postanowiliśmy poszukać pomocy i zapoznać się z ofertąfirmy skupującej nieruchomości do remontu. Z polecenia naszej znajomej umówiliśmy się z tą firmą. Poprzez rozmowę zostaliśmy poinformowani ze szczegółami o możliwościach i profitach. Wycenę dostarczono nam w ciągu 2 dni, a wszystkie dokumenty zostały pozałatwiane w następne dwa. Dziś chcemy polecić tą firmę doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto.

Mateusz I.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy tak rzetelną firmą, rekomenduję ją także wszystkim moim przyjaciołom, którzy w tak trudnych czasach popadli w długi i grozi im utrata lokum. Mnie niestety także spotkała taka sytuacja, z czynników rodzinnych popadliśmy z mężem w duże długi z którymi nie potrafiliśmy sobie poradzić. Szukając spółki, która zajmuje się skupem zadłużonych mieszkań natrafiliśmy na wiele, które chciały kupić naszą lokum za nic. Trafiliśmy wreszcie na fachową i rzetelną firmę, w której są sami uprzejmi ludzie z ogromnym doświadczeniem w tym zakresie. Dzięki im pozbyliśmy się zadłużenia, egzekucji i zostało nam jeszcze parę groszy na nowy start.

Lilianna B.

Rekomendujemy skorzystanie z możliwości tej spółki! Oboje z mężem po śmierci naszego syna odziedziczyliśmy jego lokum razem z gigantycznym długiem o którym nie wiedzieliśmy. Nieruchomość było bardzo zadłużona, a lada dzień miał ją zająć komornik. Przyznam szczerze, że nie mieliśmy umiejętności do załatwiania formalności. Znajoma zarekomendowała nam tą firmę. Po kontakcie przez telefon w czasie 2 dni dostaliśmy wycenę i zaoferowano nam pomoc w sformalizowaniu sprzedaży. Pan Mirosław okazał nam bardzo dużo zrozumienia i przygotował za nasza zgodą wszystkie konieczne dokumenty. Byliśmy u notariusza w ustalonym dniu i po kilku minutach pozbyliśmy się długu.

Kaja O.

Również dostałam tu szybką i fachową pomoc. Moje lokum w czasie jednego roku zostało zalane i po części strawione przez pożar. O tyle że przy zalaniu było stać mnie na remont, a po pożarze nie posiadałam już takich oszczędności. Kuzyn polecił mi skontaktowanie się z tą spółką i sprzedaż nieruchomości. Nigdy nie interesowałam się takimi rzeczami więc pierwsza myśl była taka, że lokal po pożarze nie nada się do remontu. Druga zaś, że zostanę okradziona i dostanę za nie śmiesznie małą pieniądze. Po rozmowie z Panią Kasią byłam nie tylko zdumiona, ale i szczęśliwa, że otrzymam fachową wycenę. Nie zawiodłam się. Oferta, którą przedstawiono mi w ciągu dwóch następnych dni była bardzo zadowalająca. Pani pomogła mi też w zebraniu wszystkich niezbędnych dokumentów i umówiła mnie z notariuszem. Podpisałam wszystkie papiery w ciągu kilku minut, a pieniądze w ciągu kilku kolejnych były już na moim rachunku. Rekomenduję wszystkim.

Alicja D.

Dzięki tej spółce upłynniłem błyskawicznie swoje lokum. Nie było z długiem, ale czekała mnie wyprowadzka do innego miejsca i zależało mi na szybkości. Dzisiaj jestem bardzo zadowolony z tej kooperacji i chcę złożyć podziękowania wszystkim ludziom, którzy mieli w tym swój wkład. Wszystkie procedury włącznie z notariuszem udało przygotować w toku kilku dni, czyli tyle ile wymagałem na spakowanie i kupienie biletu. Nie byłem zmuszony zajmować się oprowadzaniem ewentualnych kupców i ocaliłem na tym dużo czasu. Pieniądze oczywiście dostałam od ręki i mogłem przeznaczyć na wynajęcie mieszkania w Szwecji. Spółka jest super. Polecam.

Borys I.

Obsługiwanie zapytań typu sprzedam mieszkanie z komornikiem Bochnia

Okoliczności sprawiają, że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przeprowadzić i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu nader wiele wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo szybki skup nieruchomości nie stanowi problemu i do tego daje najkorzystniejszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by otrzymać nic nie kosztującą wycenę i nie martwić się już o upłynnienie nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań Bochnia

Nie wszystkim chce się płacić za reklamy na serwisach internetowych , ani dawać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy przychodzi chwila, że trzeba natychmiast sprzedać posiadaną nieruchomość. Mało tego , osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być trudno trafić stosownego kupca , a jeszcze trudniej takiego który deklaruje najkorzystniejszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy dobrą cenę. W ten sposób inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Jeżeli trzeba wystawić udziały w nieruchomości Bochnia na sprzedaż

Mamy bogate doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w Polsce . Obszary wielkich miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Bochnia. Należymy do elitarnego grona inwestorów zapewniających ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy także skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

kompetentny skup nieruchomości Bochnia z lokatorem

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne odcinki procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy niezbędne dokumenty a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości Bochnia

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Bochnia jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz pochłaniać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą agencję , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze na koncie już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą firmą .

Skup zniszczonych nieruchomości i mieszkań przeznaczonych do wyremontowania Bochnia

Niekiedy zachodzi konieczność szybkiej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków ekonomicznych mogą jednak stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może okazać się czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Pewny skup nieruchomości Bochnia - status eksperta w branży

Cieszymy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i umiejętność znajdowania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Warto wspomnieć , że informacje znalezione na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w momencie kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić proponowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Firma zakupująca nieruchomości Bochnia

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w wymagających warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzenia skupu nieruchomości przedsiębiorstwa inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard obsługi Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Stan prawny i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Jedynie doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na możliwie najlepszej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Bochnia nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są kwotami netto!